LärkSec turerna/vuorot 2017-2018

Då din grupp lämnar stugan, skicka  ett textmeddelande åt den LärkSec som står i tur att kolla stugan. LärkSecarna telefonnummer hittar du i köket på anslagstavlan. Också turlistan nedan finns på stugan, på väggen i köket.

I listan ser du startdatum för uthyrning, slutdatum för uthyrning (stugan kollas EFTER detta), LärkSecs namn och kår

Startdatum        Slutdatum          LärkSec

                                         

31.8.2018          2.9.2018            Verksamhetsledaren och intendenten

7.9.2018            9.9.2018            Mia Wallén, Vikingaflickorna

14.9.2018          16.9.2018          Salme Lehtinen, Scoutkåren Spejarna

21.9.2018          23.9.2018          Tom Lille, KFUK/M

28.9.2018          30.9.2018          Juhani Laaksonen, Tempelscouterna

5.10.2018          7.10.2018          Otto Björkestam, Sailors

12.10.2018        14.10.2018        Patrik Nyman, Nordsjö Skogsriddare

19.10.2018        21.10.2018        Ele Stockmann-Juvala, Muncca Flickorna

26.10.2018        28.10.2018        Freppa Palmén, Seaboys

2.11.2018          4.11.2018          Petter Selenius, Muncca Spejarna

9.11.2018          11.11.2018        Kenneth Lundström, Nybyggarna

16.11.2018        18.11.2018        Nette Funck, Korsfararflickorna

23.11.2018        25.11.2018        Matilda Wenman, Spanarna

30.11.2018        2.12.2018          Patrik Eriksson, Vikingarna

7.12.2018          9.12.2018          Otto Björkestam, Sailors

14.12.2018        16.12.2018        Patrik Nyman, Nordsjö Skogsriddare

21.12.2018        23.12.2018        ingen uthyrning

27.12.2018        30.12.2018        Verksamhetsledaren

4.1.2019            6.1.2019            Kenneth Lundström, Nybyggarna

11.1.2019          13.1.2019          Salme Lehtinen, Scoutkåren Spejarna

18.1.2019          20.1.2019          Patrik Eriksson, Vikingarna

25.1.2019          27.1.2019          Tom Lille, KFUK/M

1.2.2019            3.2.2019            Petter Selenius, Muncca Spejarna

8.2.2019            10.2.2019          Ele Stockmann-Juvala, Muncca Flickorna

15.2.2019          18.2.2019          Nette Funck, Korsfararflickorna

22.2.2019          24.2.2019          Freppa Palmén, Seaboys

1.3.2019            3.3.2019            Mia Wallén, Vikingaflickorna

8.3.2019            10.3.2019          Juhani Laaksonen, Tempelscouterna

15.3.2019          17.3.2019          Matilda Wenman, Spanarna

22.3.2019          24.2.2019          Patrik Eriksson, Vikingarna

29.3.2019          31.3.2019          Kenneth Lundström, Nybyggarna

5.4.2019            7.4.2019            Mia Wallén, Vikingaflickorna

12.4.2019          14.4.2019          Tom Lille, KFUK/M